Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Brama VITAE jest dla ludzi, którzy mają pomysły, oczekują czegoś nowego, chcą zrobić coś dla siebie i innych. Wsród członków SSK Brama Vitae są osoby z doświadczeniem w pozyskiwaniu środków finansowych w tym również z Unii Europejskiej.

Zapisy w statucie pozwalają na szeroką działalność w wielu obszarach. Brama VITAE posiada osobowość prawną oraz możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Głównym celem SSK Brama VITAE jest wspieranie i działanie na rzecz rozwoju Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej „Ina”. To dzięki działaniom Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalnego Brama VITAE Goleniowski Dom Kultury uzyskał wsparcie finansowe na organizację IX Miedzynarodowych Spotkań Folklorystycznych NAD INĄ, XIV Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pod patronatem Polskiego Komitetu do spraw UNESCO, czy Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego BRAMAT 2004.

Ponadto Stowarzyszenie współpracując z wieloma grupami nieformanymi, klubami i stowarzyszeniami, pozyskało środki finansowe z Fundacji Wspomagania Wsi i Fundacji im. Stefana Batorego na AUTOBUS KULTURALNY - LINIA BIS, który w najbliższych dniach odwiedzi, Świętą, Wierzchosław, Miłowo, Rurzycę, Żdżary, Danaowo.

Brama Vitae, to również organizacja wypoczynku letniego i takie projekty jak: Wakacyjna przygoda z Hip Hopem i Wiejski Teatr Objazdowy, wsparte przez Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie.

Stowarzyszenie jest otwarte na współpracę czego dowodem są projekty: Spotkania z Kulturą Ukraińską, Od pieluchy do Staruchy czy 5 urodziny Dziecięcego Chóru BRZDĄC.

 


Stowarzyszenie Społeczno Kulturalne „BRAMA VITAE”

Prezes: Iwona Skotowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ul. Plac Bramy Wolińskiej 1, 72-100 Goleniów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Tel. 91 418 26 88

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Goleniowski Dom Kultury w Goleniowie
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 - LEADER
Działanie 413 Małe projekty tj. operacje, które nie odpowiadają warunkom  przyznania pomocy w ramach Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi